?>

Gminny Dzień Seniora – „Piosenka jest dobra na wszystko”

Dnia 05.06.2019 r. miało miejsce kolejne spotkanie Seniorów z terenu miasta i gminy Wojnicz w ramach Gminnego Dnia Seniora.

Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Wojniczu. Gościem honorowym spotkania był Burmistrz Wojnicza Pan Tadeusz Bąk.

Uroczystą Mszą Świętą w Kolegiacie Wojnickiej o godz. 15.00 rozpoczęło się święto Seniorów, które, jak trzeba podkreślić, stało się już w naszej gminie tradycją. Po Mszy Św. Seniorzy udali się do budynku Szkoły Podstawowej, gdzie zostali przywitani przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Agatę Biernacką oraz przez Dyrektora Szkoły Podstawowej Wojniczu Panią Dorotę Wełna. Program artystyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” przygotowany przez młodzież ze szkoły podstawowej pod kierownictwem Pani Bernadetty Pająk przeniósł Seniorów w lata ich młodości dostarczając powodu do wspomnień, wzruszeń i uśmiechu. Młodzi wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Burmistrz Wojnicza Pan Tadeusz Bąk skierował do zgromadzonych Seniorów życzenia zdrowia, radości i pogody ducha na każdy dzień. Następnie zaproszeni goście otrzymali kwiaty i zostali poczęstowani ciastem przygotowanym przez rodziców. 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w realizację Gminnego Dnia Seniora.

Wielkość czcionki
Kontrast