?>

Zapytanie – informacja do przedsiębiorców z terenu gminy Wojnicz.

    „Kształtując Małopolskę jako region przyjazny Rodzinie, samorząd Województwa Małopolskiego przystąpił do opracowania programu pod nazwą Małopolska Karta Rodziny. Program ten ma na celu tworzenie przyjaznych warunków funkcjonowania i rozwoju w Małopolsce rodzin wychowujących co najmniej troje dzieci oraz rodzin zastępczych, a także promowanie wizerunku i prestiżu tych rodzin w społeczeństwie”.

            W nawiązaniu do pisma od Marszałka Województwa Małopolskiego  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wojniczu  zwraca się z uprzejmą  prośbą o włącznie się w działania zmierzające do wprowadzenia na terenie gminy Wojnicz „KARTY DUŻEJ RODZINY 3+ / RODZINY ZASTĘPCZEJ” mającej na celu wsparcie rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych poprzez ułatwienie im dostępu do kultury, rekreacji i sportu oraz innych dóbr  i usług na preferencyjnych warunkach.

Bonusy związane z posiadaniem KARTY to pomoc rodzinom w codzienności np. darmowy wstęp lub zniżki do instytucji kultury, obiektów sportowo rekreacyjnych, niższe ceny w sklepach, rabaty cenowe w restauracjach, w zakładach fryzjerskich, zniżki na przejazdy lokalną komunikacją itp.

            W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przedstawienie deklaracji zawierającej informację o rodzaju pomocy w formie ulg, zwolnień lub innego wsparcia oraz terminie obowiązywania udzielonej zniżki, rabatu, upustu i innych form pomocy jakie moglibyście  Państwo zaoferować dla rodzin wielodzietnych i zastępczych z gminy Wojnicz.

            W przypadku zainteresowania wsparciem rodzin wyżej wymienione informacje proszę przedłożyć do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Wojniczu Rynek 4; 32-830 Wojnicz, lub na adres mailowy gops_wojnicz@interia.pl w terminie do 19.07.2013

Wielkość czcionki
Kontrast